Strach jako metoda… manipulacji

Strach jako jedna z metod sprawowania władzy, stosowana była bardzo skutecznie przez Stalina. Dziś trudno uwierzyć , że te czasy powracają . Pewne metody i zachowania często wynoszone są z domu rodzinnego. Metoda zastraszania  stosowana jest przez ludzi bardzo słabych. Braki wiedzy uzupełniane są  stosowaniem strachu  wobec  podwładnych czy niepokornych współplemieńców .

Nasza regionalna LADY 50+, metodę strachu stosuje od dawna . W okresie kierowania Liceum co bardziej rozgarnięci pracownicy byli nagminnie zastraszani ( np. nie podwyższaniem wynagrodzenia czy brakiem nagradzania) to się obecnie nazywa MOBING. Miała też kilku osobistych donosicieli. Jednym z nich był synek (chyba o imieniu Kamil)obecnego współpracownika. Decydentka świadomie otacza się różnej maści donosicielami którzy za drobne profity gotowi są zrobić innym każde świństwo. Metoda  ta  jest w ostatnim  czasie stosowana  przez wielu decydentów. Jak bardzo niebezpieczna to metoda przekonało się wielu a na naszym terenie jeden z radnych powiatu również.

Nasz region od dawna  został opanowany przez „STRASZNĄ” LADY 50+ i jej popleczników. Nikt kogo nie zaakceptuje Lady 50+ nie ma szans na pracę. Ostatnio słyszałem,  na  górowskiej ulicy, że Lady 50+ zagroziła mieszkańcowi „że jak będzie zbyt  natarczywy w domaganiu się właściwego załatwienia sprawy” to na terenie powiatu nigdy nie znajdzie pracy!  Chłopina wystraszył się nie na żarty, podobnie postąpiła z byłym radnym-działaczem  na rzecz dzieci. Następny  nieźle  wystraszony  „a  jeszcze całkiem niedawno tak  się  jej  otwarcie odgrażał”….

Najgorsze jeszcze przed nami. Prawdopodobnie LADY 50+, będzie ubiegała się o stołek przewodniczącej górowskiej PO. Uważam jednak, że członkowie tej partii nie stracą resztek zdrowego rozsądku i nie dokonają takiego wyboru.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s